סדנאות ODT2020-02-20T15:59:53+00:00

סדנאות ODT

סדנאות ODT

סדנאות ODT–Out Door Training בחוות גזית – חוות סוסים בצפון.

חוויה מגבשת, עשירה בפעילויות ושוברת שגרה.

כמנהלים אנו מחפשים כל הזמן את הדרך הטובה, הנכונה, היצירתית והאפקטיבית ביותר להעברת המרים והערכים שאנו מעוניינים להנחיל אצל העובדים תחתנו. ישנן אפשרויות רבות של דרכים להסביר לעובד מה הוא עושה לא בסדר במהלך עבודתו, ואחת מהדרכים הנפוצות ונהוגות כיום בקרב המנהלים הינה העברת מסרים והסברים באמצעות סדנאות OTD אשר מאפשרות השגה של שני יעדים מאוד מאוד חשובים בדרך:

  1. העברת המסרים בצורה אפקטיבית ויצירתית אשר מורידה המון מחסומים אצל העובד מכיוון שקודם כל המסרים מועברים בצורה עקיפה יצירתית ומהנה, ולא פחות חשוב, במקום נטרלי עבור שני הצדדים.
  2. עובדי החברה רואים ביום שכזה כשבירת שיגרה חיובית מאוד משגרת היום יום שלהם ושהחברה משקיעה בהם.

חוות גזית תיקח אתכם למסע חוויתי שינתק אתכם לכמה שעות משגרת היומיום העמוסה והלחוצה, ותסייע לכם לחזק מיומנויות כמו ניהול, שיתוף פעולה, שפת גוף ותקשורת בין-אישית.

סדנאות ה ODT בחוות גזית הן סדנאות לפיתוח מיומנויות עבודה שונות באמצעות הסוסים, בעזרת ביצוע משימות וניתוחם לשפה ארגונית וניהולית, אשר יועברו ע”י מדריכים מנוסים ומקצועיים.

בסדנאות אלה הסוס מהווה כלי לשיקוף התחושות והרגשות של המשתתפים ללא שיפוטיות ואלמנטים של ביקורת, וכך, תוך ביצוע מגוון תרגילים וניתוחם, יועברו מיומנויות עבודה שונות אשר יספקו למשתתפים כלים לעבודה יעילה ופורייה בתוך עסקם.

זוהי הזדמנות להשאיר את המשימות, הלחצים והדאגות מאחור למספר שעות, ולהתחבר אחד לשני דרך בעלי החיים הרגועים והמדהימים ודרך השקט של הטבע ויופיו המשתנה בכל עונות השנה..

חוות גזית נמצאת בחבל התענכים, במושב אביטל, פינה מופלאה וקסומה. בשטח חוות הסוסים קיימות מדשאות חדשות ומטופחות, שולחנות אוכל ופינות ישיבה נעימות המתאימות לאירוח ולאירועים.

מחפשים סדנת ODT מעניינת ומועילה, מרגישים שעובדי החברה זקוקים לריענון ולהתרענן, רוצים לשפר ולהקפיץ את עובדכם כמה דרגות מעלה בעבודתם?

אל תתמהמהו. צרו קשר עם צוות החווה ונתאם פגישה שתתרשמו מהחווה ותפגשו בסוסים המדהימים שלנו ובצוות המופלא של חוות גזית, ואנו נוכל להבין בדיוק את הצורך שלכם ואיך נוכל לענות עליו בצורה הטובה ביותר

חוות גזית – טיולי סוסים בצפון

לפרטים נוספים והרשמה

מספרים עלינו

ביליתי בחוות גזית והיה פשוט חלום. היחס היה פשוט מדהים וכפי.

וחוויית הרכיבה לרוכב פעם ראשונה הייתה פשוט חלום.

אלון רוסו

מקום נפלא עם צוות מדהים עם סבלנות וסובלנות…

היה ממש כיף הילדים נהנו מאוד!! מקטן עד גדול!!!

 

יפעת פרוכטך

וואו! נסענו לטיול בצפון ועצרנו בחוות גזית שבמושב ברק לרכיבה מהנה, נעימה ומלמדת.

תודה רבה לגל ואודליה על אירוח מפנק כיד המלך. ממליצה לכל מי שמגיע לאיזור.

אסתר רוזנבלט
חייגו אלינו
שינוי גודל גופנים