טיולי סוסים בצפון

/טיולי סוסים בצפון
טיולי סוסים בצפון2021-03-26T22:25:47+00:00

טיולי סוסים בצפון

אם חיפשתם טיולי סוסים בצפון הגעתם למקום הנכון. החווה גאה להחזיק צוות מדריכים מקצועי ובעלי ניסיון רב בתחום.

בשנים האחרונות טיולי סוסים בצפון הפכו למבוקשים במיוחד בקרב ישראלים רבים. בעיקר בעידן המודרני אשר מתאפיין בלחצים ומתחים רבים. אנשים מבקשים לעצמם הפסקה מהשגרה והפוגה של שלווה ורוגע. בחווה תמצאו נופים עוצרי נשימה ומרחבים ירוקים. חיבור אל הטבע ואוויר צלול ונקי. הרחק מהעיר הגדולה וזיהום האוויר. טיולי סוסים בצפון מבוקשים בעיקר כאשר מדובר על אירועים מסוגים שונים. כגון ימי נישואין, ימי הולדת, ימי גיבוש מיוחדים ועוד.

חשוב לבחור בחווה מקצועית אשר יכולה לספק את החוויה הטובה והאיכותית ביותר. החווה מציעה מגוון רב של פעילויות. ימי כיף וגיבוש ומגוון רחב של טיולי רכיבה מיוחדים, רכיבה לילדים רכיבה טיפולית ועוד.

החווה גאה להחזיק בצוות מדריכים בעל אהבה ותשוקה רבה לתחום. למדריכים בחווה ניסיון וידע רב אשר מעניק לכל רוכב את הביטחון המקסימלי. לפני כל טיול רכיבה ויציאה אל השטח נערך תדריך מקיף לקבוצה. מטרת התדריך היא להכיר לרוכב את כללי הבטיחות בטיול, וכיצד “לנהוג” את הסוס בביטחה. בשל כך טיול הסוסים מתאימים גם לרוכבים ללא ניסיון כלל.

בנוסף לצוות המיומן אשר ידאג לרוכבים, החווה דואגת לסוסים על הצד הטוב ביותר. הסוסים בחווה הם סוסים רגועים, מנוסים ובריאים. צוות החווה דואג לכל הצרכים של הסוסים מהצרכים הקטנים ביותר ועד לצרכים גדולים וחשובים במיוחד.

חוות גזית ממוקמת במושב אביטל למרגלות הגלבוע. אחד המקומות הירוקים, היפים והמרשימים ביותר בישראל. טיולי הרכיבה מתבצעים בשטח אל מול נופיו המרהיב של הגלבוע ועמק יזרעאל. במידת הצורך ניתן לשנע את הסוסים לכל מקום בארץ.

חייגו אלינו
שינוי גודל גופנים