חוות סוסים בצפון

/חוות סוסים בצפון
חוות סוסים בצפון2019-11-21T17:46:47+00:00

חוות סוסים בצפון

 

חוות סוסים בצפון מעניקה למגיעים למקום שלווה, שקט והפוגה מחיי הלחץ והשגרה אשר מאפיינים את העידן המודרני. החוויה יוצאת הדופן של הנאה מהנוף וטיול בין המרחבים על גבו של הסוס הינה בלתי נשכחת עבור כל אחד ואחת. ניתן לראות כי בשנים האחרונות חוות סוסים בצפון הפכה למקום מבוקש במיוחד בקרב ישראלים רבים בטווח גילאים רחב, זאת בעקבות החיבור אל הטבע והתחושה המיידית של השלווה והרוגע. הבילוי המרכזי אשר חוות סוסים בצפון הוא רכיבה על סוסים לזוגות, קבוצות, משפחות, ילדים ועוד, כאשר כל מי שהתנסה לפחות פעם אחת ברכיבה יוכל להעיד כי מדובר על חוויה מיוחדת במינה אשר רבים חוזרים וחווים אותה שוב ושוב. חוות גזית הינה חוות סוסים בצפון אשר ממוקמת למרגלות הגלבוע במושב אשר נקרא אביטל. החווה מטפלת בסוסים על הצד המקצועי והטוב ביותר, ומעניקה לכל רוכב את הבטיחות הגבוהה ביותר, הן באמצעות תדריכים מקיפים לפני כל יציאה אל השטח והן באמצעות צוות מדריכים מנוסה, מקצועי ובעל ותק רב.

 

כיום, ניתן למצוא חוות סוסים אשר מציעות רכיבה על סוסים ברחבי הארץ כולה, החל מהצפון הרחוק ועד הדרום והשפלה. מדובר על פעילות אהובה במיוחד בקרב זוגות אוהבים אשר מגיעים למקום על מנת לציין את אהבתם ולהתקרב. כמו כן, גם משפחות וקבוצות רבות מעדיפות רכיבה על סוסים כפעילות גיבוש, זאת בעקבות היתרונות הרבים, החיבור אל הטבע, והשלווה והרוגע אשר חווים כבר מהכניסה הראשונית אל החווה. רכיבת סוסים נועדה גם לטיפול במגוון רחב של בעיות נפשיות ופיזיות כאחד, זאת לצד פעילות מהנה ומגבשת.

 

אחד הדברים החשובים ביותר בעת ביקור בחוות סוסים הוא הזמינות אשר מציע המקום. כאמור, חוות סוסים איכותית ומקצועית תציע חוויה מלאה וזמינה החל משעות הבוקר ועד השקיעה, בחגים ושבתות גם כן. חוות גזית הינה חוות סוסים בעלת ותק רב אשר נמצאת למרגלות הגלבוע במושב אביטל. בחווה תוכלו לפגוש מגוון סוסים אשר על גביהם תוכלו לצאת אל טיול ייחודי ועוצר נשימה בין נופי הגלבוע, עמק המעיינות ועמק יזרעאל ועוד. כמו כן, החווה מציעה ימי גיבוש וכיף, רכיבה לילדים, לזוגות אוהבים, משפחות וקבוצות. בנוסף, החווה מתוחזקת על ידי צוות מקצועי ומנוסה בעל ידע רב בתחום.

חייגו אלינו
שינוי גודל גופנים