טיול סוסים בגליל התחתון

/טיול סוסים בגליל התחתון
טיול סוסים בגליל התחתון2021-03-28T11:11:53+00:00

טיול סוסים בגליל התחתון

חוות גזית הנמצאת במושב אביטל בתענכים, מציעה טיולי סוסים באזור. אזור הגליל התחתון הוא אזור שמושך אליו לא מעט מטיילם. יש בו לא מעט מסלולי טיול והוא בדיוק מה שצריך למי שמחפש את הטבע ואת החופש. אחת האטרקציות היא טיול סוסים בגליל התחתון שיכול להיות טיול סוסים בעפולה. טיול סוסים בצפון למבוגרים או טיולי סוסים לילדים בגליל התחתון. ועם טיול כזה אין מי שלא יחזור עייף אך מרוצה הביתה. רכיבה על סוסים היא חוויה של ממש ולכן טיול סוסים בגליל התחתון הוא בדיוק מה שצריך בשביל להרגיש נופש אמיתי.

טיול סוסים בצפון

אם אתם מחפשים טיול סוסים בצפון. או טיול סוסים בגליל התחתון. או טיול סוסים בעפולה. אתם צריכים להכיר את “חוות גזית”. החווה שמציעה לכם את כל סוגי הרכיבה על סוסים באזור.  טיולי הסוסים בחווה מעניקים חוויה בלתי נשכחת למשפחה. הנופים באזור הגלבוע והגליל התחתון מרהיבים.  נופים שרק חבל ארץ זה מציע. רכיבה על סוסים בשטח הפתוח, אוויר טוב, ירוק בעיניים. מה צריך יותר? טיולי סוסים הם אטרקציה שמתאימה ליחידים, משפחות לזוגות וכמובן לקבוצות מכל סוג שהוא.

איך מזמינים טיול סוסים בצפון

אז איך עושים טיול סוסים בגליל התחתון? פונים ל”חוות גזית”, החווה שמאפשרת לקיים טיולי רכיבה מעניינים וכיפיים. “חוות גזית” קיימת כבר לא מעט שנים והיא מוציאה טיולי רכיבה באזור לכל קבוצה שהיא או לכל הרכב שהוא. הטיול מלווה על ידי טובי מדריכי הרכיבה בתחום שעושים הכול על מנת שהוא יהיה כייפי ומהנה, מרגש וחוויתי. במהלך הטיול יעברו הרוכבים מול נופים לא שגרתיים, בשדות הטובלים בירוק ובהרים וואדיות יפים להפליא. אלו טיולים שכל מי שעושה אותם רוצה מהם עוד, רוצה לחוות אותם שוב ושוב.

חייגו אלינו
שינוי גודל גופנים