דברים שלא ידעתם על בעלי החווה

/דברים שלא ידעתם על בעלי החווה
דברים שלא ידעתם על בעלי החווה2019-04-15T11:38:49+00:00

דברים שלא ידעתם על בעלי החווה

את חוות גזית הקימו בני הזוג גל ואודליה גזית לפני כ- 5 שנים.

גל מדריך רכיבה טיפולית ורכיבה מערבית גדל ונולד בעמק יזרעאל. גל החל לרכב על סוסים בגיל 4 ובצעירותו התחרה במירוצי סוסים בזמן שעוד היה אישור לקיים כאלו בארץ. לאחר הצבא עשה קורס מדריכי רכיבה ורכיבה טיפולית ומאז הוא חי עם הסוסים. גל מאלף את כל סוגי הסוסים – סייחים, סוסים עם בעיות התנהגות וסוסי צעד מגיל צעיר. גל עבד בכמה חוות בארץ הן בטיולי סוסים והן ב רכיבה טיפולית.

אהבתה של אודליה לתחום הגיע מעט מאוחר יותר מגל. בכל צעירותה הרבתה אודליה לצאת לטיולי סוסים כתחביב. כבר בצבא חלמה אודליה על סוס משלה ולאחר הצבא ובמקביל להוצאת תואר ותעודת הוראה באוניברסיטה עשתה גם היא קורס מדריכי רכיבה ורכיבה טיפולית. רכיבה על סוסים תמיד הייתה אהבתה. אודליה עבדה שנים רבות כמדריכת רכיבה טיפולית ויש לה ניסיון רב בתחום.

בני הזוג ראו אחד את השניה בחוות סוסים במרכז הארץ גל חזר מטיול סוסים ואודליה טיפלה בסוס פצוע בחווה והקליק בניהם היה מידי. חלומם היה לפתוח חווה משלהם.
גל מאוד רצה להתעסק בטיולי סוסים ורכיבה על סוסים לתיירות וגם באילוף סוסים בו עסק לאורך כל חייו. ואודליה מאוד רצתה לפתוח בית ספר לרכיבה טיפולית. וכך לאחר חתונתם עברו בני הזוג לאזור הגלבוע ולפני כ – 5 שנים ופתחו במושב אביטל את חוות גזית הקרויה כך על שם משפחתם.

חוות גזית משלבת את הרכיבה הטיפולית אותה אודליה כל כך אוהבת ומאמינה ואת 2 אהבותיו של גל טיולי הסוסים ואילוף סוסים. בחווה ניתנים גם שירותי פנסיון לסוסים.
בני הזוג מאמינים כי אפשר לעשות הכל עם סוסים ולכן החווה מתעסקת גם בהפקות בהם נדרשים סוסים כמו קליפים וצילומים וגם בימי גיבוש וכיף עם סוסים וסדנות ODT משולבות סוסים.

חייגו אלינו
שינוי גודל גופנים